2022-2023 н.р.
Результативність участі у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін у 2022-2023 н.р. (ІІІ етап)
№ | Предмет | Учасник | Місце | Учитель |
1 | Біологія | Шмагайло Ольга | ІІІ | Доценко В.О. |
2 | Математика | Кулинич Олександр | ІІ | Дудка Н.Б. |
3 | Хімія | Чередник Артем | ІІІ | Гудзь І.В. |
4 | Німецька мова | Хмеленко Поліна | ІІІ | Процькова Ю.В. |
5 | Німецька мова | Горбатюк Вікторія | ІІ | Процькова Ю.В. |
6 | Англійська мова | Шмагайло Ольга | ІІ | Мальцева Н.М. |
Результативність участі у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін у 2022-2023 н.р. (ІІ етап)
№ | Предмет | Учасник | Місце | Учитель |
1 | Трудове навчання | Кориневска Ірина | ІІ | Ожуг Л.І. |
2 | Трудове навчання | Нестеренко Дар’я | ІІ | Ожуг Л.І. |
3 | Трудове навчання | Черньонок Михайло | ІІІ | Смірнова Г.М. |
4 | Історія | Гвоздь Максим | ІІІ | Бойко Ю.О. |
5 | Історія | Меглей Ілля | ІІІ | Бойко Ю.О. |
6 | Історія | Горбатюк Вікторія | ІІ | Бойко Ю.О. |
7 | Історія | Гудима Вікторія | ІІІ | Бойко Ю.О. |
8 | Історія | Євдокименко Таїсія | І | Бойко Ю.О. |
9 | Англійська мова | Омельченко Дар’я | ІІ | Ворончук О.М. |
10 | Англійська мова | Гавриленко Олександр | ІІ | Мальцева Н.М. |
11 | Англійська мова | Шмагайло Ольга | І | Мальцева Н.М. |
12 | Англійська мова | Кузьменко Анна | ІІ | Мальцева Н.М. |
13 | Англійська мова | Петлюк Катерина | ІІ | Мальцева Н.М. |
14 | Німецька мова | Хмеленко Поліна | І | Процькова Ю.В. |
15 | Німецька мова | Горбатюк Вікторія | І | Процькова Ю.В. |
16 | Німецька мова | Бріткова Катерина | ІІІ | Процькова Ю.В. |
17 | Хімія | Кориневська Ірина | ІІІ | Гудзь І.В. |
18 | Хімія | Чередник Артем | І | Гудзь І.В. |
19 | Хімія | Шмагайло Ольга | ІІ | Гудзь І.В. |
20 | Хімія | Степаненко Анастасія | ІІІ | Гудзь І.В. |
21 | Фізика | Гуменюк Вікторія | ІІІ | Шкряда О.О. |
22 | Фізика | Бурдига Даниїл | ІІІ | Шкряда О.О. |
23 | Фізика | Чередник Артем | ІІІ | Шкряда О.О. |
24 | Фізика | Карпенко Ангеліна | ІІІ | Шкряда О.О. |
25 | Географія | Бурдига Даниїл | ІІІ | Цимбал Л.С. |
26 | Географія | Чижова Злата | ІІІ | Цимбал Л.С. |
27 | Географія | Люлька Микола | ІІ | Цимбал Л.С. |
28 | Географія | Ольшевський Богдан | ІІІ | Цимбал Л.С. |
29 | Українська мова | Стопнюк Дар’я | ІІІ | Тихоненко Ю.М. |
30 | Українська мова | Меглей Ілля | ІІІ | Захарченко О.М. |
31 | Українська мова | Карпенко Ангеліна | ІІІ | Захарченко О.М. |
32 | Астрономія | Сопілка Дар’я | І | Шкряда О.О. |
33 | Астрономія | Ольшевський Богдан | ІІ | Шкряда О.О. |
34 | Біологія | Кориневська Ірина | ІІІ | Нестюк Г.О. |
35 | Біологія | Новікова Єлизавета | ІІІ | Нестюк Г.О. |
36 | Біологія | Шмагайло Ольга | І | Доценко В.О. |
37 | Біологія | Степаненко Анастасія | ІІ | Доценко В.О. |
38 | Інформаційні технології | Ликосов Роман | ІІІ | Ярмоленко М.І. |
39 | Інформаційні технології | Мудровська Марина | І | Стіхова Ю.О. |
40 | Інформаційні технології | Степаненко Анастасія | ІІ | Стіхова Ю.О. |
41 | Математика | Охріменко Артем | І | Пурденко Т.С. |
42 | Математика | Трегубов Назар | І | Переладова Н.М. |
43 | Математика | Шум Єгор | І | Переладова Н.М. |
44 | Математика | Меглей Ілля | ІІ | Дудка Н.Б. |
45 | Математика | Кулинич Олександр | І | Дудка Н.Б. |
46 | Правознавство | Новікова Єлизавета | ІІІ | Мотричук В.В. |
47 | Правознавство | Ольшевський Богдан | ІІІ | Мотричук В.В. |
ІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
№ | Прізвище, ім’я | Місце | Клас | Вчитель |
1 | Стопнюк Дар’я | ІІІ | 7 | Тихоненко Ю.М. |
2 | Гончарова Софія | ІІІ | 8 | Шибанова Н.А. |
3 | Горбатюк Вікторія | ІІІ | 10 | Захарченко О.М. |
4 | Карпенко Ангеліна | І | 11 | Захарченко О.М. |
ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023
№ | Прізвище, ім’я | Місце | Клас | Вчитель |
1 | Верна Кіра | ІІ | 3 | Попова Н.В. |
2 | Веретільник Анастасія | ІІ | 4 | Шевченко Н.І |
3 | Дика Єлизавета | ІІ | 5 | Яцюта С.І. |
4 | Трохимчук Соломія | ІІІ | 6 | Шибанова Н.А. |
5 | Дригус Еліна | ІІІ | 7 | Яцюта С.І. |
6 | Кривохатько Анна | І | 8 | Тихоненко Ю.М. |
7 | Чижова Злата | ІІ | 9 | Тихоненко Ю.М. |
8 | Пилипчук Єлизавета | ІІІ | 10 | Захарченко О.М. |
9 | Євдокименко Таїсія | ІІІ | 11 | Захарченко О.М. |
ІІ (територіальний) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в 2022/2023 навчальному році
№ | Учасник | Номінація | Місце | Вчитель |
1 | Воробей Марія | Література | І | Захарченко О.М. |
Результативність участі у конкурсі-захисті учнів-членів МАН (обласний етап)
№ | Прізвище, ім’я | Тема роботи | Місце | Керівник |
1 | Ольшевський Богдан | Створення проєкту модульної тихохідної вітрової електричної станції | І | Шкряда О.О. |
Результативність участі у конкурсі-захисті учнів-членів МАН (міський етап)
№ | Прізвище, ім’я | Тема роботи | Місце | Керівник |
1 | Ольшевський Богдан | Створення проєкту модульної тихохідної вітрової електричної станції | І | Шкряда О.О. |
2 | Попова Анна | Вплив амбівалентності в ранньому юнацькому віці на рівень навчальних досягнень | І | Нестюк А.О. |
Результативність участі у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі “Еко-Техно Україна”
№ | Прізвище, ім’я | Тема роботи | Місце | Керівник |
1 | Попова Анна | Вплив амбівалентності в ранньому юнацькому віці на рівень навчальних досягнень | 4 | Нестюк А.О. |
Результативність участі у І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл (Джура)”, старша вікова група
Рій “Рароги” – ІІІ місце
Результативність участі у міському конкурсі “Я – лідер”
Гавриленко Олександр – ІІ місце
Територіальний онлайн конкурс вокалістів
№ | Прізвище, ім’я | Місце | Номінація | Вчитель |
1 | Згуровська Єва | І | Українська популярна музика | Іщук Л.М. |
2 | Охріменко Анна | ІІ | Українська популярна музика | Іщук Л.М. |
3 | Ожуг Віторія | ІІІ | Українська популярна музика | Іщук Л.М. |
Територіальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
№ | Прізвище, ім’я | Місце | Номінація | Вчитель |
1 | Конопат Єва | І | Сучасні саморобні іграшки | Конопат О.О. |
2 | Мельник Кароліна | І | Копії стародавніх іграшок | Риндич Л.П. |
ІІ територіальний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”
№ | Прізвище, ім’я | Місце | Номінація | Вчитель |
1 | Конопат Єва | І | Комп’ютерна графіка | Конопат О.О. |
Міський конкурс фольклорних колективів
Фольклорний колектив ліцею, керівники Іщук Л.М., Конопат О.О. – ІІІ місце
Міський конкурс театральних колективів
Театральний колектив ліцею, керівник Конопат О.О. – ІІ місце