Пам’ятайте – волонтерство і благодійність можуть бути лише добровільні. Ніхто не може примушувати Вас до благодійності. Якщо певний збір викликає у Вас сумніви – поділіться ними з адміністрацією ліцею.


Допомога Київському військовому клінічному госпіталю

15 лютого завершився збір допомоги пораненим військовим, які знаходяться на лікуванні в Київському військовому госпіталі. Загальна сума збору склала 3033 грн. Особливо запам’ятався внесок Вороніна Тимура, учня 2-А класу. Він передав для госпіталю 1250 грн, зібраних в результаті продажу особисто сплетених браслетів.Ще 901 грн було зібрано завдяки благодійному розпродажу печива до Дня закоханих. Його спекли Котул Аня та Годяцька Крістіна, учениці 6-А класу.А ще батьки та учні ліцею зібрали багато корисних подарунків, які точно знадобляться пораненим у госпіталі. Передали волонтеру Тетяні Анатоліївні і обереги, і малюнки, і листи для наших захисників.Вдячність всім, хто передав тепло свого серця українським воїнам.


Збір медикаментів для 67 бригади

Завершено збір медикаментів для 67 бригади. Величезна вдячність нашим батькам, учням та учителям! Бажаємо, щоб наші хлопці ніколи не хворіли.І для цього назбирали для них 939 упаковок різноманітних ліків!А учні 2-А класу додали до ліків теплих шкарпеток та оберегів 🤗Разом до перемоги! 🇺🇦

Допомога Київському військовому клінічному госпіталю

Подарунок ліцею від поранених з госпіталю

У жовтні учні та батьки ліцею змогли допомогти пораненим Головного військового клінічного госпіталю. Для потреб госпіталю наші батьки зібрали гігієнічні засоби та смаколики. А ще – перерахували 12 425 грн.
Усе зібране ми передали сьогодні волонтеру госпіталю Нікачало Тетяні Анатоліївні.
Дуже сподіваємось, що бійці відчують нашу вдячність і підтримку ❤️🇺🇦


Допомога 43 бригаді

Передача для воїнів 43 бригади уже на місці! Щасливі, що частинка і нашої допомоги потрапила до хлопців. Пиріжки, мед, домашнє варення, печиво, чай, кава… А ще про наш збір почули волонтери і привезли 250 комплектів термобілизни! Все це уже на фронті.Все буде Україна! 🇺🇦

Учитель нашого закладу Краснощок Максим Олександрович разом з товаришами виготовляє зі старих вуличних камер та моніторів від домофонів пристрої нічного бачення. Якщо маєте зайві такі пристрої – хлопці будуть вдячні.


Участь у міській акції “Щедрості рідної землі для наших захисників”  у жовтні 2022 року

Станом на 21.10.2022 року нашими батьками зібрано

№ п/пНазва товаруОдиниця виміруКількість
1Картоплякг359 кг
2Капуста білокачаннакг11,5 кг
3Морквакг56кг
4Буряккг69 кг
5Цибуля кг36,6 кг
6Часниккг0,55кг
7Гарбузкг7кг
8Яблукакг14 кг
9Перець болгарськийкг0,5 кг
10Медкг1 кг
11Сік томатнийл1 л

Збір тканини для виготовлення білих маскувальних сіток у жовтні 2022 року

Віддали волонтерам зібраний у ліцеї матеріал для роботи.Завдяки небайдужим бориспільцям плетуться зимові білі сітки. Біла тканина, як і раніше, потрібна. Якщо є зайва – з вдячністю приймемо.


Збір цукру, бляшанок для окопних свічок та термобілизни для фронту у вересні 2022 року


Збір коштів для благодійного фонду Сергія Притули

Щорічна акція до Дня учителя “Благодійність замість квітів” зібрала 40 187 тисяч гривень для Благодійний Фонд Сергія Притули/Serhiy Prytula Charity FoundationТепер серед 352 мільйонів гривень, які українці зібрали за добу для придбання дронів, є і наша частка. Це важливіше за квіти!Все буде Україна 🇺🇦


Написання листів на фронт


Приготування їжі для військ територіальної оборони у березні-квітні 2022 року


Плетіння маскувальних сіток у березні-травні 2022 року