Зарахування до 1 класу Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука здійснюється відповідно до ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року №367

Прийом до 1 класу завершено

Вступ до ліцею тривав до 31.08.2022. Усі діти, що мають право на першочергове зарахування – зараховані. Вільних місць для учнів, які не проживають на території обслуговування ліцею станом на 01.09.2022 немає.


Інформація про вступ до 1 класу

Прийом документів для вступу у 1 клас на 2023-2024 навчальний рік розпочнеться з 1 березня 2023 року

Документи, необхідні для вступу:

  • Заява (пишеться в ліцеї, на виданому нами бланку)
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар).
  • Документ, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за бажанням і за умови, що родина проживає на закріпленій за ліцеєм територією.

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти мікрорайону; діти, рідні брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі; діти працівників ліцею.

Підготовчих курсів при ліцеї немає – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Заздалегідь попереджаємо батьків – заклад уже працює понад проектну потужність. Надалі кількість учнів зростатиме. Вже з цього навчального року заклад працює у дві зміни, оскільки кількість кабінетів у закладі недостатня. З 2022-2023 н.р планується навчання у 2 зміну для третіх та четвертих класів. Врахуйте це при виборі школи.

Бориспільський академічний ліцей за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.