Прийом документів до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік розпочався 01.03.2021 року та триватиме до 31.05.2021.

Заплановано відкрити 5 перших класів (150 учнів)

Подати документи можна щодня (крім вихідних) з 9.00 до 16.00 у приймальні ліцею. Ми працюємо і під час карантинних обмежень. Але просимо дотримуватись протиепідеміологічних правил – користуйтесь масками, антисептиками та не приходьте до ліцею, якщо почуваєтесь хворим.

01.06.2021 на цій сторінці буде оприлюднено результати зарахування.

Станом на 10.04.2021 до Бориспільського академічного ліцею подано 185 заяв


Інформація про вступ до 1 класу

Заява на вступ до 1 класу подається 1 березня того року, у який дитина йде до школи

Документи, потрібно подати до вступу:

  • Заява (пишеться в ліцеї, на виданому нами бланку)
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар).
  • Оригінал та копія документа, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за бажанням і за умови, що родина проживає на закріпленій за ліцеєм територією.

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти мікрорайону; діти, рідні брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі; діти працівників ліцею.

Підготовчих курсів при ліцеї немає – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Заздалегідь попереджаємо батьків – заклад уже працює понад проектну потужність. Надалі кількість учнів зростатиме. Вже з цього навчального року заклад працює у дві зміни. Врахуйте це при виборі школи.

Бориспільський академічний ліцей за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.