Місць – 150

Подано заяв – 212

Зараховано – 168 учнів, які мають право на першочергове зарахування

Станом на 01.07.2020 року вільних місць у 1 класах немає.

Якщо Ваша дитина є у списку – протягом липня Вам зателефонує класний керівник і повідомить про Ваші подальші дії. Батьківські збори відбудуться не раніше 01.08.2020 (після пом’якшення карантину). Класи розподілені за вулицями проживання дітей з урахуванням співвідношення хлопчик/дівчинка. Переконайтесь, що Ви здали довідку 086-о (без неї дитина не може бути допущена до навчання). На 15.08.2020 року довідку потрібно здати в ліцей.

Якщо Вашої дитини немає у списку, значить є одна з причин:

  • Ви проживаєте не за територією ліцею;
  • Ви не підтвердили документально місце Вашого проживання;
  • Ви подали заяву у електронному вигляді, але не принесли документи після послаблення карантину;
  • Ви принесли акт депутата, але по Вашій адресі депутат інший.

Прийом документів до 1 класу закінчено 26.06.2020.


Інформація про вступ до 1 класу (неактуальна)

Ще раз нагадуємо, які документи потрібно подати до вступу:

  • Заява (пишеться в ліцеї, на виданому нами бланку)
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар). У довідці має бути вказано, що дитина може відвідувати освітній заклад (а не просто “Здорова”)
  • Оригінал та копія документа, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за бажанням і за умови, що родина проживає на закріпленій за ліцеєм територією.

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти мікрорайону; діти, брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі; діти працівників ліцею.

Підготовчих курсів при ліцеї не буде – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Ми плануємо відкрити 5 перших класів, один з яких буде навчатись за проектом «Інтелект України». Ознайомитись з особливостями цього проекту можна за посиланням:

Натисніть на зображення

Заздалегідь попереджаємо батьків – заклад уже працює на повну проектну потужність. Надалі кількість учнів зростатиме. Тому з наступного навчального року заклад працюватиме у дві зміни. Врахуйте це при виборі школи.

Бориспільський академічний ліцей за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.