Вітаємо наших першокласників, які розпочали навчання 1 вересня 2020 року!

Сформовано 6 перших класів.

Станом на 01.09.2020 року вільних місць у 1 класах немає.

Прийом документів до 1 класу на наступний рік розпочнеться 01.03.2020 року. Раніше заяви прийматися не будуть


Інформація про вступ до 1 класу (загальна)

Заява на вступ до 1 класу подається 1 березня того року, у який дитина йде до школи

Документи, потрібно подати до вступу:

  • Заява (пишеться в ліцеї, на виданому нами бланку)
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар).
  • Оригінал та копія документа, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за бажанням і за умови, що родина проживає на закріпленій за ліцеєм територією.

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти мікрорайону; діти, брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі; діти працівників ліцею.

Підготовчих курсів при ліцеї немає – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Заклад надає можливість учням навчатись за проектом «Інтелект України». Ознайомитись з особливостями цього проекту можна за посиланням:

Натисніть на зображення

Заздалегідь попереджаємо батьків – заклад уже працює понад проектну потужність. Надалі кількість учнів зростатиме. Тому вже з цього навчального року заклад працюватиме у дві зміни. Врахуйте це при виборі школи.

Бориспільський академічний ліцей за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.