Зарахування до 1 класу Бориспільського академічного ліцею здійснюється відповідно до ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року №367

Прийом документів на вступ до 1 класу проводиться до 31.05.2022 року

Якщо Ви перебуваєте в Борисполі, Ви можете подати заяву безпосередньо в закладі. Для цього Вам необхідно підійти в приймальню ліцею з 9.00 до 16.00 (у вестибюлі ліцею повідомте охоронцю, що Вам потрібно подати документи у 1 клас, він покаже, куди Вам пройти).

Якщо Ви перебуваєте поза межами міста – роздрукуйте заяву (обидві сторінки), заповніть її та надішліть разом з іншими документами на адресу bor_akadem@ukr.net Якщо Ви проживаєте на території обслуговування ліцею, по прибуттю в місто підійдіть у ліцей з оригіналом документу, що це підтверджує.

Медичну довідку можна подати пізніше, коли з’явиться можливість пройти медкомісію.


Інформація про вступ до 1 класу

Заява на вступ до 1 класу подається з 01.03.2022 по 31.05.2022 року

Документи, потрібно подати до вступу:

  • Заява (пишеться в ліцеї, на виданому нами бланку)
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка 086-1\о (про групу здоров’я, видає сімейний лікар).
  • Документ, який підтверджує проживання дитини на території мікрорайону (паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію, тощо) – подається за бажанням і за умови, що родина проживає на закріпленій за ліцеєм територією.

Важливо!

Право на першочергове зарахування мають діти мікрорайону; діти, рідні брати та сестри яких уже навчаються в нашому закладі; діти працівників ліцею.

Підготовчих курсів при ліцеї немає – програма Нової української школи передбачає, що дитина не має спеціально готуватись до першого класу.

Заздалегідь попереджаємо батьків – заклад уже працює понад проектну потужність. Надалі кількість учнів зростатиме. Вже з цього навчального року заклад працює у дві зміни, оскільки кількість кабінетів у закладі недостатня. З 2022-2023 н.р планується навчання у 2 зміну для третіх та четвертих класів. Врахуйте це при виборі школи.

Бориспільський академічний ліцей за потреби може організувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж дитини. Для цього до закладу потрібно подати довідку з медичної установи та/або довідку з інклюзивно-ресурсного центру.