20.07.2022 року відбулися вступні іспити для учнів 10 класів


Список абітурієнтів, зарахованих до 10 класу за результатами іспитів

Математичний клас
1. Бросаліна Анна
2. Кулинич Олександр
3. Чижик Софія
4. Ярковенко Олег

Клас іноземної філології
1. Рудчук Дмитро
2. Воропай Мілана
3. Седова Дарина
4. Сидорчук Станіслав
5. Зарубін Олександр
6. Шрібак Вікторія

Вітаємо учнів, які показали гарний рівень знань на іспитах!

Роботи можна переглянути у приймальні закладу 21.07.2022 з 9.00 до 16.00

Якщо Ви знайшли у списках своє прізвище, чекаємо Вас 21.07.2022 у приймальні для отримання довідки. Цю довідку Ви маєте надати у свій заклад, отримати особову справу та свідоцтво про базову загальну середню освіту. Надайте ці документи у ліцей до 25.07.2022 року. 25.07.2022 буде видано наказ про зарахування.


Інформація про хід вступної кампанії (події, які вже відбулись)

Вступні іспити для учнів, які бажають вступити у профільний 10 клас Бориспільського академічного ліцею, відбудуться 20.07.2022 року у приміщенні ліцею.

Математика – 10.00

Англійська мова – 12.00

На іспит слід з’явитись за 20 хвилин до початку. У вестибюлі учнів зустрінуть і проведуть на місце іспиту.

З собою мати ручку.

Шановні батьки!

Ваші діти закінчують 9 клас, і перед вами постає питання про вибір їх подальшого шляху. Найперше питання, яку подальшу освіту ви оберете – професійну чи академічну.

Професійну освіту діти отримують у коледжах та професійно-технічних ліцеях, куди вступають після 9 класу. Її доцільно обрати, якщо дитина вже виявляє схильність до певної професії. У нинішній час величезний попит на робітничі професії і досить низький – на гуманітарні. Навчання у закладах професійного спрямування допоможе дітям зацікавитись практичним знанням та раніше отримати професію. Як свідчить досвід, сучасні діти не готові тратити роки на класичну вищу освіту і намагаються як можна раніше почати заробляти власні кошти.

Академічна освіта здобувається у 10-11 класах ліцею та підходить дитині, якщо ви плануєте її вступ до закладу вищої освіти. Учень десятого-одинадцятого класу має бути зацікавлений у навчанні, розуміти, що йому доведеться здавати іспити для вступу у ВУЗ. Обов’язковими ЗНО-предметами є українська мова та математика. У 10 класі навчання є профільним, тобто один чи два предмети вивчається поглиблено, інші – лише на базовому рівні. У 10-11 класах учні опановують основи наукових досліджень, вчаться самостійно здобувати знання, беруть участь у предметних конкурсах та олімпіадах.

У 2022-2023 навчальному році Бориспільський академічний ліцей планує для десятикласників такі профілі навчання:

Профіль іноземної філології. Поглиблено вивчається англійська мова (5 годин) та німецька мова (3 години).

Математичний профіль. Поглиблено вивчається математика (6 годин алгебри, 3 години геометрії, 1 година креслення).

Для цих профілів у закладі наявна матеріальна база та є кваліфіковані педагоги.


Зарахування до профільних 10-их класів буде проходити відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762 та викладеного у новій редакції згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 08 травня 2019 року № 621 та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року № 367

Відповідно до законодавства, у першу чергу забезпечуються місцями у 10 класі випускники  дев’ятих класів Бориспільського академічного ліцею. Учні інших шкіл зараховуються на вільні місця.

Заяви на вибір профілю батьки випускників БАЛ пишуть з 01.06.2022 по 05.06.2022 та подають класним керівникам. Можливо подати заяву онлайн.

Якщо кількість заяв не буде перевищувати кількість вільних місць у класі певного профілю, усі учні будуть зараховані у цей клас без конкурсу.

Якщо заяв у клас буде більше, ніж вільних місць у ньому, відбудеться іспит з профільного предмету (англійської мови чи математики). Перші 28 учнів, які покажуть кращий результат, будуть зараховані. Іншим учням ліцею запропонують вільні місця у тих класах, де вони наявні.

Також учень має право подати документи у інший заклад освіти, де відкривається клас бажаного профілю.

Шановні батьки, не хвилюйтесь, якщо через вибір профілю у Вас зміниться класний керівник чи склад класного колективу. Умови навчання для усіх учнів однакові. Діти не втратять дружніх зав’язків та здобудуть нові.


Учні інших шкіл можуть претендувати на зарахування до ліцею за наявності вільних місць у класах на умовах конкурсу, після зарахування учнів нашого закладу.

Подати заяву на вступ на вільні місця у 10 клас можна з 01.05.2022 по 15.06.2022 (без свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та інших документів).

Вступні іспити відбудуться 20.07.2022

Математика – 10.00

Англійська мова – 12.00

Іспити будуть організовані з дотриманням усіх правил безпеки у сховищі навчального закладу. Наше сховище дозволяє обладнати безпечний кабінет, де діти без перебоїв напишуть роботи.