Вітаємо учнів, які переведені або зараховані до Бориспільського академічного ліцею! Зі списком зарахованих можна ознайомитись за посиланням нижче

Прийом заяв на вступ до 10-го класу на наступний навчальний рік розпочнеться у травні 2021 року


Інформація про хід вступу до 10 класу (вже неактуальна)

До уваги учнів БАЛ та їх батьків! Вітаємо зі складанням іспитів! Дев’ятикласників переведено до 10-их класів та розподілено по класам іноземної філології, математичного та біолого-хімічного профілів. Якщо у Вас виникли питання щодо зарахування, чи Ви хочете почути обгрунтування екзаменаційної оцінки дитини – зверніться до класного керівника або підійдіть у приймальню до директора чи його заступника.

До уваги учнів інших шкіл, які виявили бажання вступити у 10 клас Бориспільського академічного ліцею. Оголошуємо, що на 2020-2021 н.р. ліцей має вільні місця у таких 10 класах:

Іноземної філології – 2 місця

Математичний – 3 місця

Біолого-хімічний – 9 місць

Учні, які подали заяви на вступ до профільних десятих класів Бориспільського академічного ліцею, запрошуються на вступний іспит 23.06.2020 (іноземної філології та математичний профіль – о 8.30, біолого-хімічний профіль – 10.00)


Шановні батьки!

Ваші діти закінчують 9 клас, і перед вами постає питання про вибір їх подальшого шляху. Найперше питання, яку подальшу освіту ви оберете – професійну чи академічну.

Професійну освіту діти отримують у коледжах та професійно-технічних ліцеях, куди вступають після 9 класу. Її доцільно обрати, якщо дитина вже виявляє схильність до певної професії. У нинішній час величезний попит на робітничі професії і досить низький – на гуманітарні. Навчання у закладах професійного спрямування допоможе дітям зацікавитись практичним знанням та раніше отримати професію. Як свідчить досвід, сучасні діти не готові тратити роки на класичну вищу освіту і намагаються як можна раніше почати заробляти власні кошти.

Академічна освіта здобувається у 10-11 класах ліцею та підходить дитині, якщо ви плануєте її вступ до закладу вищої освіти. Учень десятого-одинадцятого класу має бути зацікавлений у навчанні, розуміти, що йому доведеться здавати ЗНО. Обов’язковими ЗНО-предметами є українська мова та математика. У 10 класі навчання є профільним, тобто один чи два предмети вивчається поглиблено, інші – лише на базовому рівні. У 10-11 класах учні опановують основи наукових досліджень, вчаться самостійно здобувати знання, беруть участь у предметних конкурсах та олімпіадах.

У 2020-2021 навчальному році Бориспільський академічний ліцей пропонує десятикласникам три профілі навчання:

Профіль іноземної філології. Поглиблено вивчається англійська мова (5 годин) та німецька мова (3 години).

Математичний профіль. Поглиблено вивчається математика (6 годин алгебри, 3 години геометрії, 1 година креслення).

Біолого-хімічний профіль. Поглиблено вивчається біологія (5 годин) та  хімія (4 години).

Для цих профілів у закладі наявна матеріальна база та є кваліфіковані педагоги.

Зарахування до профільних 10-их класів буде проходити відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762 та викладеного у новій редакції згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 08 травня 2019 року № 621 та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року № 367


Відповідно до законодавства, у першу чергу забезпечуються місцями у 10 класі випускники  дев’ятих класів Бориспільського академічного ліцею. Учні інших шкіл зараховуються на вільні місця.

Заяви на вибір профілю батьки випускників БАЛ пишуть з 01.06.2020 по 15.06.2020 згідно з графіком, складеним класними керівниками.

Якщо кількість заяв не буде перевищувати кількість вільних місць у класі певного профілю, усі учні будуть зараховані у цей клас без конкурсу.

Якщо заяв у клас буде більше, ніж вільних місць у ньому, відбудеться іспит з профільного предмету (англійської мови, математики чи біології). Перші 30 учнів, які покажуть кращий результат, будуть зараховані. Іншим учням ліцею запропонують вільні місця у тих класах, де вони наявні.

Шановні батьки, не хвилюйтесь, якщо через вибір профілю у Вас зміниться класний керівник чи склад класного колективу. Усі десяті класи будуть навчатись у сусідніх класах, а вчителі-предметники практично всі спільні на цій паралелі. Діти не втратять дружніх зав’язків та здобудуть нові.

Також учень має право подати документи у інший заклад освіти, де відкривається клас бажаного профілю.


Учні інших шкіл можуть претендувати на зарахування до ліцею за наявності вільних місць у класах на умовах конкурсу, після зарахування учнів нашого закладу.

Подати заяву на вступ на вільні місця у 10 клас можна з 01.06.2020 по 15.06.2020 (без свідоцтва про здобуття базової середньої освіти). За попередніми даними, найвірогідніше, що у закладі будуть вільні місця у класі біолого-хімічного профілю. 19.06.2020 буде оприлюднено кількість вільних місць та інформацію про конкурсні випробовування.

Іспити відбудуться з 22.06.2020 по 26.06.2020 (з дотриманням протиепідемічних заходів)

Результати зарахування учнів інших шкіл у профільні 10 класи будуть оприлюднені 30.06.2020

У випадку посилення карантинних обмежень, терміни вступної кампанії можуть бути змінені. Ознайомитись зі зразками конкурсних завдань можна натиснувши кнопку “Підготовка до вступних іспитів” на цій сторінці.

При прийняті рішення просимо вас зважити на усі чинники та керуватись виключно питанням користі дитини!