У 2023-2024 навчальному році Бориспільський академічний ліцей планує для десятикласників такі профілі навчання:

Профіль іноземної філології. Поглиблено вивчається англійська мова (5 годин) та друга іноземна мова (3 години).

Математичний профіль. Поглиблено вивчається математика (6 годин алгебри, 3 години геометрії).

Профіль української філології. Поглиблено вивчається українська мова (4 години української мови, 4 години української літератури).

Для цих профілів у закладі наявна матеріальна база та є кваліфіковані педагоги.


Якщо Ви з поважної причини не подали документи на вступ вчасно, це можна зробити до 20.08.2023 року. З 21.08.2023 по 24.08.2023 року буде проведена додаткова вступна сесія.

Інформація про хід вступної кампанії до профільної школи (неактуальна)

Шановні батьки!

Ваші діти закінчують 9 клас, і перед вами постає питання про вибір їх подальшого шляху. Найперше питання, яку подальшу освіту ви оберете – професійну чи академічну.

Професійну освіту діти отримують у коледжах та професійно-технічних ліцеях, куди вступають після 9 класу. Її доцільно обрати, якщо дитина вже виявляє схильність до певної професії. У нинішній час величезний попит на робітничі професії і досить низький – на гуманітарні. Навчання у закладах професійного спрямування допоможе дітям зацікавитись практичним знанням та раніше отримати професію. Як свідчить досвід, сучасні діти не готові тратити роки на класичну вищу освіту і намагаються як можна раніше почати заробляти власні кошти.

Академічна освіта здобувається у 10-11 класах ліцею та підходить дитині, якщо ви плануєте її вступ до закладу вищої освіти. Учень десятого-одинадцятого класу має бути зацікавлений у навчанні, розуміти, що йому доведеться здавати іспити для вступу у ВУЗ. Обов’язковими ЗНО-предметами є українська мова та математика. У 10 класі навчання є профільним, тобто один чи два предмети вивчається поглиблено, інші – лише на базовому рівні. У 10-11 класах учні опановують основи наукових досліджень, вчаться самостійно здобувати знання, беруть участь у предметних конкурсах та олімпіадах.


Зарахування до профільних 10-их класів буде проходити відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762 та викладеного у новій редакції згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 08 травня 2019 року № 621 та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 року № 367

Відповідно до законодавства, у першу чергу забезпечуються місцями у 10 класі випускники  дев’ятих класів Бориспільського академічного ліцею. Учні інших шкіл зараховуються на вільні місця.

Заяви на вибір профілю батьки випускників БАЛ пишуть з 15.05.2023 по 26.05.2023 та подають класним керівникам.

Якщо кількість заяв не буде перевищувати кількість вільних місць у класі певного профілю, усі учні будуть зараховані у цей клас без конкурсу.

Якщо заяв у клас буде більше, ніж вільних місць у ньому, відбудеться іспит з профільного предмету (англійської мови чи математики). Перші 28 учнів, які покажуть кращий результат, будуть зараховані. Іншим учням ліцею запропонують вільні місця у тих класах, де вони наявні.

Також учень має право подати документи у інший заклад освіти, де відкривається клас бажаного профілю.

Шановні батьки, не хвилюйтесь, якщо через вибір профілю у Вас зміниться класний керівник чи склад класного колективу. Умови навчання для усіх учнів однакові. Діти не втратять дружніх зав’язків та здобудуть нові.


Учні інших шкіл можуть претендувати на зарахування до ліцею за наявності вільних місць у класах на умовах конкурсу, після зарахування учнів нашого закладу.

Подати заяву на вступ на вільні місця у 10 клас можна з 01.05.2023 по 15.06.2023 (без свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та інших документів).

Вступні іспити для претендентів з інших ліцеїв відбудуться з 19.06.2023 по 22.06.2023

Диктант (українська мова) – 19.06.2023, о 8.30

Профільний (математика, англійська мова, українська мова) – 21.06.2023, о 8.30

Іспити будуть організовані з дотриманням усіх правил безпеки у сховищі навчального закладу. Наше сховище дозволяє обладнати безпечний кабінет, де діти без перебоїв напишуть роботи.