Що таке “дистанційне навчання”?

Дистанцйно учні ліцею навчаються тоді, коли очне навчання неможливо організувати.

1. Дистанційне навчання складається з “онлайн” та “офлайн”. Перше – навчання в “прямому ефірі” з учителем. Друге – виконання завдань, розміщених на нашій навчальній платформі. Закон вимагає, щоб онлайн-уроків учитель проводив не менше як 30% від усіх уроків. Втім, більше – можна, якщо вчитель бачить у цьому необхідність.

2. Якщо дитина не може налаштувати свій гаджет – ласкаво просимо до приймальні, допоможемо.

3. Під час дистанційного навчання ми просимо дітей заходити на Класрум згідно з розкладом. На кожному уроці учнів має чекати вчитель, або завдання до виконання уроку з інструкцією. Якщо через раптове відключення світла вчитель не встигне залишити завдання – сприйміть це з розумінням.

4. Форс-мажори трапляються. У ліцеї може зникнути світло і вчителів “викине” з Інтернету. Так само діти час від часу не можуть потрапити на урок з аналогічної причини. Звертаємо Вашу увагу, що “н” – це позначка відсутності дитини на уроці. Це не означає прогул, не означає зауваження. Це просто факт, що дитини не було – чи по причині відсутності світла, чи по сімейним обставинам. Через відключення світла діти можуть пропускати уроки, що фіксується в журналі. Не вважайте це проблемою. Усі вчителі розуміють, що не все залежить від учнів.

5. Часом учні “прогулюють” дистанційку, вигадуючи цікаві причини. Це факт, тому не варто ображатись, якщо класний керівник цікавиться, де пропав його учень.

6. Наші вчителі, у більшості, дуже стараються. Є такі, які навчають дітей дистанційно ще краще, ніж очно. Але не чекайте від нас чудес. Навчання – це праця, і результат залежить у першу чергу від дитини. Дати можна лише тому, хто захоче взяти.

7. Пам’ятайте, дистанційне навчання – це не назавжди. Потерпіть. У випадку непорозумінь зверніться до класного керівника чи адміністрації закладу.

8. Не забувайте, що для кожної дитини надзвичайно важливо рухатись. Під час дистанційного навчання щоденної рухової активності може бути замало. Скористайтесь нашими порадами, щоб уникнути цього.

На якій платформі ми працюємо?

Для роботи учителі обрали корпорацію Google, платформу G-Site, додаток Класрум.

Яким чином відбувається вхід у особистий кабінет?

  1. Відкрийте браузер Гугл-Хром.
  2. Переконайтесь, що Ви вийшли з усіх попередніх облікових записів.
  3. Зайдіть за посиланням https://classroom.google.com/
  4. Введіть логін та пароль, які Вам надав класний керівник.

5. Натисніть блок свого класу

Якщо Ви все зробили правильно – відкриється стрічка новин класу

Вітаємо! Ви готові працювати

Які гаджети можна використовувати?

Платформа працює на персональному ком’ютері, ноут-буці, планшеті, смартфоні. У залежності від виду гаджета, зовнішній вигдяд платформи може незначно змінюватись.

Поширені проблеми зі входом на платформу.

Система вимагає код класу – Ви не вийшли з попреднього облікового запису. Часом, старі облікові записи на Гугл Хром дуже заважають.

Система пише, що пароль було змінено – Вам потрібно отримати новй пароль.

Забули логін чи пароль – треба звернутсь до адміністрації закладу.

Як звернутись до адміністрації за логіном, паролем чи з іншими запитаннями?

  1. Через класного керівника
  2. Напишіть повідомленя на офіційній сторінці ліцею у Фейсбук.
  3. Напишіть на електронну пошту bor_akadem@ukr.net
  4. Зателефонуйте у приймальню 380960832867