Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 10.07.2019 року № 955
Ним затверджено у новій редакції Положення про індивідуальну форму здобуття освіти, що визначає порядок організації здобуття загальної середньої освіти  за індивідуальною формою.

Бориспільський академічний ліцей за потреби може організувати такі форми навчання:

Сімейне навчання – навчатися за такою формою зможуть учні, чиї батьки бажають і готові самостійно організовувати освітній процес в домашніх умовах. Для переведення на сімейне навчання батькам достатньо написати заяву до адміністрації закладу. Учень отримує перелік тем, які має опрацювати самостійно та чотири рази на рік пише контрольні роботи з усіх предметів.

Педагогічний патронаж передбачений для учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу щодня, обов’язковий індивідуальний супровід вчителя для конкретного учня. Водночас велика увага приділяється самостійному опрацюванню матеріалу дитиною. Для організації педагогічного патронажу до заяви батьків необхідно додати довідку ЛКК з лікувальної установи та висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Детальніше ознайомитись з інформацією про організацію індивідуальної форми навчання можна на сайті МОНУ за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/news/batki-otrimayut-bilshe-mozhlivostej-dlya-navchannya-ditej-vdoma-nabulo-chinnosti-vidpovidne-polozhennya

_________________________________________________________________________