2021-2022 н.р.

Переможець першого (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

Майстрик Ірина Володимирівна – психолог ліцею.


Фіналіст обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2022”

Доценко Валентина Олександрівна, учитель біології


Результативність участі у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін у 2021-2022 н.р. (ІІ етап)

ПредметУчасникМісцеУчитель
1БіологіяЙова Лілія (8б)ІІІНастюк Г.О.
2БіологіяПрименко Єва (10б)ІІІДоценко В.О.
3БіологіяРусін Дмитро (11в)ІІДоценко В.О.
4МатематикаМеглей Ілля (8а)ІДудка Н.Б.
5МатематикаКомкова Євгенія (7в)ІІІПурденко Т.С.
6МатематикаСтеценко Анастасія (10а)ІІІДудка Н.Б.
7МатематикаКрикун Марія (11б)ІІІПурденко Т.С.
8Українська моваКориневська Ірина (7б)ІІТихоненко Ю.М.
9Українська моваЙова Лілія (8б)ІІІТихоненко Ю.М.
10Українська моваХобта Олександр (9а)ІІІЗахарченко О.М.
11Українська моваКарпенко Ангеліна (10а)ІІЗахарченко О.М.
12Українська моваСеменяк Єлизавета (11в)ІІТихоненко Ю.М.
13ІсторіяМеглей Ілля (8а)ІІБойко Ю.О.
14ІсторіяХобта Олександр (9а)ІБойко Ю.О.
15ІсторіяЄвдокименко Таїсія (10б)ІІБойко Ю.О.
16ІсторіяЗабродський Вячеслав (11а)ІІІБойко Ю.О.
17Англійська моваХобта Ольга (8а)ІІМальцева Н.М.
18Англійська моваХобта Олександр (9а)ІМальцева Н.М.
19Англійська моваКалініна Поліна (10б)ІМальцева Н.М.
20Англійська моваКарпенко Анна (11а)ІІРоздайбіда О.С.
21Німецька моваХмеленко Поліна (7а)ІПроцькова Ю.В.
22Німецька моваБогданович Віра (9а)ІІІПроцькова Ю.В.
23Німецька моваМеденцева Ксенія (10б)ІПроцькова Ю.В.
24Німецька моваПетрова Ксенія (11б)ІІПроцькова Ю.В.
25ФізикаБурдига Даніїл (7б)ІІІСтіхова Ю.В.
26ФізикаЧередник Артем (8а)ІІІШкряда О.О.
27ФізикаКрикун Марія (11б)ІІШкряда О.О.
28ГеографіяСторожук Микола (10а)ІЦимбал Л.С.
29ГеографіяПетрова Ксенія (10б)ІІІ Цимбал Л.С.
30ХіміяКориневська Ірина (7б)ІІГудзь І.В.
31ХіміяМеглей Ілля (8а)ІІГудзь І.В.
32ХіміяПавліна Олена (10а)ІІГудзь І.В.
33ХіміяРусін Дмитро (11в)ІГудзь І.В.
34Трудове навчанняКукуруза Максим (9б)ІІІСмірнова Г.М.
35Трудове навчанняБогдан Владислав (11в)ІІІСмірнова Г.М.
36Трудове навчанняБілокінь Яна (9а)ІІ Ожуг Л.І.
37Трудове навчанняБурлака ЄлизаветаІІІОжуг Л.І.
38АстрономіяОльшевський Богдан (10а)ІІІШкряда О.О.
39АстрономіяКрикун Марія (11б)ІШкряда О.О.
40Інформаційні технологіїЛикосов Роман (8б)ІІМомот І.В.
41Інформаційні технологіїМудровська Марина (9а)ІІІСтіхова Ю.О.
42Інформаційні технологіїСтепаненко Анастасія (10в)ІІІСтіхова Ю.О.

Результативність у конкурсі-захисті МАН (міський етап) 2021-2022 н.р.

Петрова Ксенія (11б) – ІІ місце (відділення мовознавства, секція “Німецька мова”, керівник Процькова Ю.В.)

Русін Дмитро – І місце (відділення хімії та біології , керівники – Доценко В.О., Гудзь І.В.)

Рябоконь Валерія – І місце (відділення хімії та біології, керівник – Доценко В.О.)


Результати ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ПІБКласУчительМісце
Сидорченко Ольга Дмитрівна3Полівода Алла МихайлівнаІ
Шиміна Тетяна Віталіївна5Шибанова Наталія АнатоліївнаІІ
Комкова Євгенія Дмитрівна7Шибанова Наталія АнатоліївнаІІІ
Попова Анна Ігорівна8Тихоненко Юлія МиколаївнаІІІ
Ставська Дар’я Іллівна9Захарченко Олена МиколаївнаІІ
Калініна Поліна Ігорівна10Захарченко Олена МиколаївнаІІІ
Рябоконь Валерія Ігорівна11Тихоненко Юлія МиколаївнаІІІ

Результативність участі у ІІ етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

УчасникМісцеУчитель
1Охріменко Артем (5в)ІІТихоненко Ю.М.
2Зазімко Катерина (6в)ІІЯцюта С.І.
3Карпенко Ангеліна (10б)ІЗахарченко О.М.

Міський етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
Саторнік Яна (9а)І місце Шматкова М.О.

Профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини

Сидоренко Катерина (10а)Переможець фіналуДеркач А.В.

Результативність міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

1Грищенко Олександра (2г)Номінація «Новорічний вінок»Сенько Ю.В.ІІ
2Побережник Софія (2е)Номінація «Стилізована ялинка»Свідерська О.Д.ІІ
3Сгібнєва
Валентина (5б)
Номінація «Стилізована ялинка»Шибанова Н.А.ІІІ
4Кулик Ксенія (1б)Номінація «Сюжетна композиція»Гаргай Г.П.ІІ

Результативність участі у міському етапі конкурсу “Український сувенір”

УчасникНапрямМісцеКерівник
1Мельник Софія (3а)Напрям «Копії стародавніх іграшок»ІПолівода А.М.
2Ярковенко Ігор (3а)Напрям «Зразки традиційних іграшок»ІПолівода А.М.

І (територіальний) етап обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка«Право очима дітей»
УчасникНомінаціяМісцеКерівник
1Онишко Поліна (5а)ЖивописІМотричук В.В.