Ми стали на крок ближче до Європи. 18 червня у Бориспільському академічному ліцеї відбулася довгоочікувана англомовна зустріч з діючим послом Австрії – Герміне Поппеллер. Скільки радості та вражень відблискували очі наших ліцеїстів. Герміне з гордістю розповідала про спільну історію Австрії та України. Почала з географії, пригадавши Дунай, який бере свій початок та впадає у Чорне море в Україні. Наголосивши, що ми, Україна та Австрія, знаходимося та розділяємо береги одніє річки. Пригадала істортчні факти, зазначивши, що їй дуже приємно, що ми, українці, з повагою ставимося до нашого минулого. Вразила і наступними фактами, а чи знали Ви, що історія кави у Австрії бере свій початок з України?! Традицію кавоваріння у Австрії зародив Львівянин, який одного разу просто привіз з собою каву та дав нею поласувати. Після захоплюючої презентації наші ліцеїсти просто ‘закидали’ питаннями Герміне. Дітей цікавила і система освіти, і вільний час, і особливості професії посла та багато іншого. Герміне з задоволенням відповіла кожному та запросила відвідати цю дивовижну країну. Завершуючи зустріч посол сказала, що її знайомі часто задають їй питання: ‘А як там, в Україні?’ На яке вона завжди відповідає, що якщо Вас цікавить ця країна, то Ви повинні поїхати в неї і власними очима побачити всю красу та багатство. Адже ті погані новини, які показують по телебаченню, то зовсім не Україна. Толерантність, тепло та повага – почуття, які ще довго надихатимуть нас після зустрічі!

10-11 травня команда ліцею “Форсаж” взяла участь у міському туристичному зльоті “Екстрем”. І відразу вибороли третє місце! Перший кубок маємо.

24 квітня команда Бориспільського академічного ліцею “Рароги” взяла участь у загальноміській спортивно-патріотичній грі “Сокіл” (Джура). Дебют був успішним, ми достойно конкурували з досвідченими командами