31.05.2020

Педагогічний колектив у 2021-2022 н.р.

Директор Бориспільського академічного ліцею, вчитель інформатики, учитель вищої категорії, “Учитель-методист” – ПОНОМАРЬОВА Оксана Миколаївна,

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики та інформатики, учитель вищої категорії, “Старший учитель” – МОМОТ Ірина Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської та німецької мови, учитель вищої категорії, – МОСЮРА Анна Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів, учитель вищої категорії – САРНІЦЬКА Лариса Василівна

Вчитель початкових класів (1а) – ФЕДОРОВА Ірина Анатоліївна

Вчитель початкових класів (1б) – ГАРГАЙ Галина Петрівна

Вчитель початкових класів (1в) – Тукіна Ірина Олександрівна

Вчитель початкових класів (1г) – Урда Світлана Олексіївна

Вчитель початкових класів (1д) – Царенко Тетяна Олегівна

Вчитель початкових класів (1е) – Ситник Любов Володимирівна

Вчитель початкових класів (2а) – ПОПОВА Наталія Вікторівна

Вчитель початкових класів (2б) – Собко Лідія Миколаївна

Вчитель початкових класів (2в) – Авраменко Світлана Василівна

Вчитель початкових класів (2г) – Сенько Юлія Вікторівна

Вчитель початкових класів (2д) – Северина Світлана Василівна

Вчитель початкових класів (2е) – Свідерська Олена Доремідонтівна

Вчитель початкових класів (3а) – ПОЛІВОДА Алла Михайлівна

Вчитель початкових класів (3б) – ШЕВЧЕНКО Наталія Іванівна

Витель початкових класів (3в) – КОВАЛЕНКО Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів (3г) – СТОПНЮК Ірина Іванівна

Вчитель початкових класів (3д) – ТЕРЕЩЕНКО Світлана Анатоліївна

Вчитель початкових класів (3е) – ТРОШИНА Клавдія Павлівна

Вчитель початкових класів (3є) – ДІДЕНКО Олеся Миколаївна

Вчитель початкових класів (4а) – ШУРИГІНА Юлія Олександрівна

Вчитель початкових класів (4б) – ГУК Лариса Володимирівна

Вчитель початкових класів (4в) – РИНДИЧ Людмила Петрівна

Вихователь ГПД – БАШИНСЬКА Олена Станіславівна

Вихователь ГПД – БАТЮТЕНКО Людмила Василівна

Вихователь ГПД – КОНЧЕНКО Людмила Вікторівна

Вчитель української мови та література – ЗАХАРЧЕНКО Олена Миколаївна

Вчитель української мови і літератури – ТИХОНЕНКО Юлія Миколаївна

Вчитель української мови та літератури – ГУМЕННА Тетяна Михайлівна

Вчитель української мови та літератури – ЯЦЮТА Світлана Іванівна

Вчитель української мови та літератури – ШИБАНОВА Наталія Анатоліївна

Вчитель математики – ДУДКА Наталія Борисівна

Вчитель математики – ПУРДЕНКО Тетяна Станіславівна

Вчитель математики – ЗАЄЦЬ Наталія Григорівна

Вчитель математики – ПЕРЕЛАДОВА Наталія Миколаївна

Вчитель математики – Ярмоленко Марина Іванівна

Вчитель фізики та інформатики – ШКРЯДА Олександра Олександрівна

Вчитель інформатики – СТІХОВА Юлія Олександрівна

Вчитель історії – БОЙКО Юлія Олександрівна

Вчитель історії та права – МОТРИЧУК Віта Володимирівна

Вчитель англійської мови – МАЛЬЦЕВА Наталія Михайлівна

Вчитель англійської мови – ПАНАСЮК Вікторія Іванівна

Вчитель англійської мови – ВОРОНЧУК Олена Миколаївна

Вчитель англійської та французької мови – КОМПАНЕЦЬ Аліна Володимирівна

Вчитель англійської мови – РОЗДАЙБІДА Ольга Михайлівна

Вчитель англійської мови – ШНАЙДЕР Тетяна Вікторівна

Вчитель англійської мови – ГРИГОРАШ Наталія Миколаївна

Вчитель англійської мови – НАГАЧ Олена Сергіївна

Вчитель англійської мови – ВЕРНА Олександра Олександрівна

Вчитель німецької мови – ПРОЦЬКОВА Юлія Валентинівна

Вчитель англійської мови – БАТЄХІНА Тетяна Борисівна

Вчитель німецької мови – ЛОСЬ Вікторія Сергіївна

Вчитель зарубіжної літератури – ЖЕЛТЯКОВА Вікторія Володимирівна

Вчитель музики – ВАКАНСІЯ

Вчитель образотворчого мистецтва – ШМАТКОВА Марина Олексіївна

Вчитель фізкультури – КРАСНОЩОК Максим Олександрович

Вчитель фізкультури – КОТ Сергій Миколайович

Вчитель фізкультури – БАБКО Віктор Євгенович

Вчитель трудового навчання – ОЖУГ Людмила Іванівна

Вчитель трудового навчання – СМІРНОВА Галина Миколаївна

Вчитель географії – ЦИМБАЛ Людмила Сергіївна

Вчитель біології – ДОЦЕНКО Валентина Олександрівна

Вчитель біології – НЕСТЮК Анна Олегівна

Вчитель хімії – ГУДЗЬ Ірина Володимирівна

Психолог – МАЙСТРИК Ірина Володимирівна

Соціальний педагог – ДЕРКАЧ Анна Василівна

Педагог-організатор – КОНОПАТ Олеся Олегівна

24.12.2020
02.10.2020
24.12.2019
24.05.2019